skip to Main Content

Neden Akademi?

“Hayat stratejisini belirlemek” çok iddialı bir laf değil mi? Ama şöyle bir kavram daha var: Eğer sen kendi hayatını tanımlamazsan, başkalarının senin için tanımladığı bir hayat sürüyor olabilirsin. Bu her zaman çok da fena olmayabilir ama başına gelenleri, hayatta olup bitenleri nasıl yorumlayacağın, olup bitenden nasıl ders çıkaracağın konusunda birbirlerine ilham verenlerin, birbirine deneyim aktaranların, hep beraber gelişmek için birbirine destek olanların bir arada olduğu bir network’te olmak istemez misin? Biz bu networkü sağlamayı vaat ediyoruz. Bu network’teki arkadaşlarımızın, paydaşlarımızın birbirine ilham vererek, birbirinin hayat stratejisini belirlemesine destek olarak bir arada olmasını sağlıyoruz.

“ShaShaSha” diye bir şey duydunuz mu? İngilizce 3 ayrı kelimenin baş hecelerinden oluşan bir deyim. İlk Sha: “Share” yani paylaşmak. İkinci Sha: “Shake” yani sallamak. Üçüncü Sha: “Shape” yani belirlemek, şekillendirmek. Yani biz bu network’te, aslında birbirimizle paylaşmak için varız. Deneyimlerimizi, birikimlerimizi, hayatımızı nasıl gördüğümüzü, hayatı nasıl anladığımızı “Share” etmek yani paylaşmak için… Bunu paylaşırken de “Shake” ediyoruz. Yani birbirimizin hayata dair kalıplarını, daha önceki deneyimlerini, beklentilerini, dünyayı nasıl okuduğunu şöyle bir sallıyoruz. Niye? Çünkü hep beraber “Shape” etmek için. Belirlemek, şekillendirmek, geleceği tasarlarken birbirimizden ilham almak için. ShaShaSha!

Tüm bunları vaat ettiğimiz bu networke gelmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak… Seni de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Back To Top